Witajcie!

Jak zostać pilotem?

Jak zostać pilotem?Bo jakże inaczej można by było zatytułować pierwszy wpis na blogu 🙂

Tyle rzeczy do napisania, że nie wiadomo od czego zacząć. No cóż… W sumie moglibyśmy zacząć tak, jak zaczyna się na spotkaniach osób, które coś łączy. I nie jest to uczucie, ani kredyt we frankach.

  • Mam na imię Paweł. Marzę od dobrych kilku lat. Nie potrafię i nie chcę przestać.
  • Cześć Paweł!

Ponieważ jest wiele kwestii, które chciałbym opisać w formie oddzielnego wpisu, to dzisiaj napiszę tylko krótką instrukcję posługiwania się tym blogiem.

Chciałbym pokazać, że jestem taki sam, jak większość z Was. Nie mam kontaktów, bogatej rodziny, fury kasy, czy nawet jakiegokolwiek oficjalnego przygotowania do tego, co chcę zrobić. Próbuję praktycznie od zera, a nawet powiedziałbym, że mój start znajduje się po lewej stronie osi, czyli tam gdzie liczby ujemne. Obecnie, pisząc ten post nie spełniam co najmniej kilku podstawowych warunków, jakie stawia się kandydatom na pilotów. Nie jest więc tak, że jedyne co muszę zrobić, to „złożenie papierów” w parę miejsc. Ścieżka, którą obrałem wywróci moje życie do góry nogami. Obróci o 180 stopni. Wrzuci do niszczarki i przerobi na świeżą ryzę papieru. Ciągle to ta sama celuloza, ale jednak nowa, niezapisana kartka.

  

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz